Holý kopec 2014 – přípravy

Vydáno: 22nd Říjen 2014 od admin v Závody
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Holý kopec 2014 – přípravy

Trať i zázemí na Holáči je připravené. Povrch je idální a na všechny se těšíme. Níže můžete nalést průběžnou startovní listinu zaregistrovaných.

Sobotní 5-ti hodinovka

JMÉNO MĚSTO
Rigo Martin A 1
Kovář Rostislav
Rigo mladší A 2
Duchoň Jihlava A 3
Šťastný Jihlava
Karas A 4
Eigel Václav
Josl Kamenice A 5
Kolář Kamenice
Dvořák Martin A 6 S + N
Jokl Lukáš Havlíčkův Brod A 7
Technik Ondřej Havlíčkův Brod
Zeman Zdeněk Jihlava A 8
Kružík Jan Jihlava
Střítecký Zdeněk B 9 S + N
Polášek Karel S + N
Nechanský Jiří Praha B 10
Kašpar Marek Praha
Pilát Karel Praha B 11
Hrozný Marcel Praha
Beraczka Pavel Jihlava B 12
Němec Petr Malý Beranov
Zoufalý Jiří B 13 S + N
Mafek Tomáš S + N
Fejta Jiří Polná B 14
Culka mladší Polná
Kult B 15
Zelenka
Novotný Robin Malý Beranov A 16 S + N
Frantál Jaroslav Větrný Jeníkov S + N
Polák Jakub Puklice A 17 S + N
Tesař Lukáš Puklice S + N
Špejtek Libor A 18
Špejtek Libor mladší
Matuštík Petr B 19
Matuštík Svatopluk
Holeček Michal Kolín B 20
Teplý Radek Mšeno S + N
Musil Aleš Jihlava ? 21
Tlustoš
Vítek David A 22
Karásek Petr
Hála Jaromír Slavkov u Brna B 23
Dressler Josef Slavkov u Brna
Musil Jan Slavkov u Brna B 24
Zalešák Kamil Slavkov u Brna
Marek Luboš Přibyslav B 25
Liška Michal Havlíčkův Brod
Hebelka Aleš Jihlava B 26
Kučera Libor Jihlava
Śtancl Radim Stonařov B 27
Hrůza Tomáš Otín
Cůlka Miroslav Polná B 28
Bednář Jiří Polná
Kratochvíl Jiří Kamenice B 29
Kolář Dalibor Kamenice
Sejkora Michal B 30
Nalezenec Jiří
Lukáš Marek Radošov A 31
Batelka Josef Kolín A 32
Janata Milan Kolín
Vítek Zdenek Jihlava B 33
Pejchal Jaroslav Polná
Cejnek Petr Otín B 34
Šimánek Jaroslav Otín
Horký Miroslav Nová ves A 35
Pancner František Pikárec
Dočkal Petr Heřmanov A 36
Pancner Zdenek Borůvka
Středa Adolf B 37
Neubauer Luboš
Takáč Marián B 38
Mach Milan

Nedělní závod

JMÉNO MĚSTO
Požár Jan Žďár nad Sázavou 1
Pelikán Jiří Strážek 2
Chalupník Karel Koroužné 3
Dvořák Martin 4
Střítecký Zdeněk 5
Polášek Karel 6
Zoufalý Jiří 7
Mafek Tomáš 8
Novotný Robin Malý Beranov 9
Frantál Jaroslav Větrný Jeníkov 10
Polák Jakub Puklice 11
Tesař Lukáš Puklice 12
Teplý Radek Mšeno 13

Comments are closed.